K-Grand Hostel Gangnam1

  • Wi-Fi
  • Légkondicionálás
  • Háziállat nem engedélyezett

A K-Grand Hostel Gangnam1 Szöul Szöulban kínál szállást, továbbá rendelkezik csomagmegőrzővel és mosodával. A Wi-Fi-t kínáló Szöul városi hostel kiváló elhelyezkedéssel büszkélkedhet 10 perc sétára az Eonju metróállomástól.

Minden reggel a K-Grand Hostel Gangnam1 ingyenes kontinentális reggeli várja a vendégeket. A hozzávetőlegesen egy 5 perces sétára található Hooters Gangnam étteremben amerikai ételeket kóstolhat meg. A hostel vendégei egy közös konyhát is találnak.

A Fanxy Studio 450 m-re található a kényelmes hosteltől, míg a természeti látnivalók, például a Hangang park 2 km-re vannak. A Toszan park egy 2,1 km-es távolságra fekszik a szálláshelytől. A vendégekre vár a COEX ócenárium, ami egy ideális hely a családi időtöltéshez, innen hozzávetőlegesen egy 10 perces vezetésre. A legközelebbi buszpályaudvar a Nonhyeon Hill, amely hozzávetőlegesen 900 méterre helyezkedik el.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near K-Grand Hostel Gangnam1 Szöul
Guest House Shasha
Csak mobilra érvényes ár

Guest House Shasha

137 m az ingatlantól
USD 33 USD 30
éjszakánként
O2 Oneroomtel Shinonhyun Branch
Csak mobilra érvényes ár

O2 Oneroomtel Shinonhyun Branch

154 m az ingatlantól
USD 31 USD 28
éjszakánként
G601 Guesthouse Gangnam
Csak mobilra érvényes ár

G601 Guesthouse Gangnam

8.2
Nagyon jó 35 értékelés
650 m az ingatlantól
USD 24 USD 22
éjszakánként
360° panorama
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Kimpho nemzetkozi repuloter
    27 km

    Vasútállomások

    Seoul Station
    8 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkolás

    Szolgáltatások

    • 24 órás biztonsági szolgálat

    A konyhában

    • Közös konyha

    Üzleti létesítmények

    • Fax/fénymásolás

    Pihenés

    • Szabadidős/TV szoba

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Fűtés

    Készülékek

    • LCD TV

    Design

    • Függönyök

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó
    • Füstérzékelők
    • Tűzoltó készülékek
    • Kulcskártya belépés

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-23:00 között
    Kijelentkezés: 07:00-11:00 között
    Engedély száma제2016-01호
    • Pótágy információ
    • A szobában nem helyezhető el kiságy.
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • A K-Grand Hostel Gangnam1 kínálatában reggeli elérhető?
      Igen, a K-Grand Hostel Gangnam1 ingyenes kontinentális reggelit kínál a vendégeknek.
    • A K-Grand Hostel Gangnam1 biztosít konyhát?
      Igen, a K-Grand Hostel Gangnam1 közös konyhát biztosít a vendégek számára, hogy saját maguk főzhessenek.
    • A hostel biztosít parkolási lehetőséget?
      Igen, a hostel parkolót biztosít.

    Elhelyezkedés

    360° panorama
    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Kimpho nemzetkozi repuloter
    27 km

    Vasútállomások

    Seoul Station
    8 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    K-Grand Hostel Gangnam1 Szöul

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár